.
Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji Eksportu“Jeśli Ci Polak nie zaszkodził, to znaczy, że już Ci pomógł” – przełamujemy stereotypy

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Bartosz Woźniczko | 2017-08-10 09:27:52
fundacja, pomoc, polacy, polonia

Portal Link to Poland przygotowuje listę osób prywatnych, firm i organizacji, które bezpłatnie pomogą w podstawowych zapytaniach. Akcja docelowo obejmie wszystkie kraje, w których mieszkają nasi rodacy.

Portal Link to Poland – Wizytówka Polski w świecie

Link to Poland to pozytywny, dynamiczny, interaktywny, a przy tym apolityczny i areligijny portal, skierowany do Polaków i Polonii na świecie, ale także do obcokrajowców interesujących się Polską.

Zakres i skala migracji ostatnich lat powoduje, że Polonia wymaga interaktywnego portalu do wymiany doświadczeń i prezentacji dobrych praktyk w wielu dziedzinach oraz do wzajemnej integracji. Na całym świecie istnieją różnorodne organizacje zrzeszające Polaków (związki, fundacje i stowarzyszenia – oświatowe, naukowe, kulturalne i wiele innych). Jedyną możliwością by znaleźć informacje o ich działaniach jest godzinne przeglądanie elementów wyszukiwarki. Portal jest odpowiedzią na tego typu zapotrzebowanie.

Kompendium wiedzy o Polsce i Polakach na świecie

Link to Poland prezentuje osiągnięcia i dokonania Polaków pracujących i działających poza granicami kraju. Jest bogatym źródłem informacji i artykułów tematycznych prezentujących punkt widzenia na sprawy polskie. Biznes, Nauka, Kultura, Sport, Dzieci, Migracja, Studenci, Turystyka, Styl życia czy Projekty – to tylko niektóre z naszych działów tematycznych.

Aktywne kreowanie marki

Poprzez ścisłą współpracę z ambasadami polskimi i organizacjami polonijnymi na świecie portal informuje o polskiej kulturze, tradycji, działalności Polaków i Polonii oraz ciekawych wydarzeniach odbywających się na świecie z udziałem naszych rodaków. Portal ukazuje i docenia również tych Polaków, którzy bez rozgłosu, bez nagród i orderów, czynią wiele dobrego na rzecz pozytywnego wizerunku Polski na świecie, od Brazylii przez Kazachstan do Nowej Zelandii.

Honorowy Patronat Lecha Wałęsy

Patronat Honorowy nad portalem przyjął Pan Lech Wałęsa – współtwórca Solidarności, laureat Nagrody Nobla i były prezydent Polski.

Zapraszamy do współpracy

Link to Poland to nie tradycyjny portal, lecz nowoczesna, interaktywna i dynamiczna platforma wymiany poglądów, opinii i informacji o Polsce i Polakach na świecie, dla której nie istnieją granice. Zapraszamy również Ciebie do współpracy, komentowania, pisania listów i artykułów. Twój głos i obecność są bardzo istotnym elementem tego serwisu. Tu możesz zaprezentować swój punkt widzenia, swoje poglądy, sposób myślenia i swoje osiągnięcia.

 

Kontakt

Redakcja Portalu

Email: office [at] linktopoland.com
skype: linktopoland

Facebook
Twitter

Mariusz Soltanifar
Pomysłodawca, Koordynator Działu Biznes

mariusz.soltanifar [at] linktopoland.com
skype: mariusz.soltanifar

 

Grzegorz Chęć
Współzałożyciel portalu, Koordynator Działu Biznes i Migracja
grzegorz.chec [at] linktopoland.com

 

Anna Karahan
Współzałożyciel portalu, Koordynator Działu Kultura/ Events /Patronaty medialne
anna.karahan [at] linktopoland.com