Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuHosmedic 17-19.05.2018 r. oraz Kongres Polskich Nauk Medycznych

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Bartosz Woźniczko | 2017-06-30 07:30:11
zdrowie, targi, medycyna, konferencja

Serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w Międzynarodowym Kongresie Medycznym „Polska miejscem na innowacje” oraz w Targach Medycznych HOSMEDIC.

Kongres Polskich Nauk Medycznych będzie znakomitą okazją do zdobycia cennej wiedzy oraz wymiany doświadczeń. Celem głównym konferencji jest nie tylko edukacja, ale również budowanie relacji pomiędzy grupami zawodowymi pracowników medycznych, których wspólnym celem jest poprawa jakości świadczonych usług na rzecz pacjenta, jak również promocja osiągnięć polskiej i światowej medycyny.

HosMedic – to zbudowanie przestrzeni bezpośrednich spotkań przedstawicieli świata medycyny, nauki, polityki i biznesu. Tematem przewodnim jest działanie i współdziałanie zespołów interdyscyplinarnych w najbardziej wymagających dziedzinach medycyny. Całe wydarzenie ma mieć, także charakter międzyresortowego, systemowego wydarzenia, gromadzącego w jednym czasie i miejscu wysokich przedstawicieli wszystkich poszczególnych dziedzin medycyny i życia politycznego, odpowiedzialnych za kształtowanie koncepcji zdrowia publicznego w Polsce. Wspólnie będą oni rozmawiać o tym, jak poprawić zdrowie Polaków.

To dobry moment na podsumowanie i wypracowanie rekomendacji dotyczących działania sytemu zdrowotnego w Polsce. Ciągłe dylematy i wyzwania to nieodzowne elementy funkcjonowania sytemu zdrowotnego ale także świata medycyny. Kluczowym dla nas będzie przygotowanie Kongresu, który stanowić będzie propozycję optymalnych rozwiązań, będących inspiracją do przyszłych działań na rzecz pacjenta, poprawy funkcjonowania i optymalizacji placówek medycznych, ale także przyniesie odpowiedzi na nurtujące pytania.

 
 
KONTAKT DLA WYSTAWCÓW
Katarzyna Lubowiecka
T: +48 519 819 400
E: k.lubowiecka@warsawexpo.eu

 

KONTAKT W SPRAWIE KONGRESU
Beata Ziółkowska
T: +48 517 137 103
E: b.ziolkowska@warsawexpo.eu