Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuZPC Śnieżka S. A. weźmie udział w Targach Słodyczy ISM Kolonia 2018 odbywających się w dniach 28.01.2018- 31.01.2018 r.

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Bartosz Woźniczko | 2018-01-22 08:19:58
targi, słodycze, śnieżka, kolnia, ism

ZPC Śnieżka S.A. to firma, która od 70 lat nieprzerwanie dostarcza chwilę słodkiego zapomnienia. Wśród szerokiego wachlarza słodyczy na szczególne wyróżnienie zasługują Michałki® i Michałki z Hanki ®, będące wynikiem połączenia naturalnych składników i sprawdzonej receptury.

ZPC Śnieżka S.A. to firma ze 100% polskim kapitałem, skupionym w rękach jednego właściciela. Polski produkt i polski kapitał stanowią najlepszą rekomendację dla 70 – letniej Śnieżki ze Świebodzic, która niedawno została wyróżniona Dolnośląskim Gryfem Nagrodą Gospodarczą za szczególne osiągnięcia na rzecz rozwoju Dolnego Śląska.

Nasz rozwój gwarantują zarówno innowacje, rozbudowa parku maszynowego, jak i sprawdzone receptury. To połączenie tradycji i smaku zostało docenione przez Ranking Gazele Biznesu, który stanowi wyróżnienie dla najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm w Polsce.

 

Nasze produkty są znane nie tylko w Polsce, ale również poza granicami kraju. Są chętnie wybierane przez coraz większą rzeszę konsumentów.

 

Pozostaję do dyspozycji,

 

Z poważaniem

Honorata Drozdowska

Export Specialist

ZPC Śnieżka

mobile: +48 601 166 610

e-mail: h.drozdowska@zpc-sniezka.pl

www.zpc-sniezka.pl

 

sniezka

 

 

sniezka_invitka_ENG_v2